המלצות

המלצה ממועצה אזורית חבל יבנה:

כבר 3 שנים שאנחנו עובדים יחדיו ואין ספק כי המקצועיות שלנו עלתה מאז שהתחלנו לייעץ לנו. הזמינות והידע שמלווים את עבודתכם ברוכה היא ומקלה על הלחץ הקיים במחלקת מש"א ושכר. המשיכו כך!!

המלצה מחברת מוריה – החברה לפיתוח ירושלים:

חברת מוריה משתמשת בשירותי הייעוץ של חברת שחק כבר שנתיים. במסגרת התקשרות זו משמש מר שמואל נחמני כיועץ של חברת מוריה לענייני שכר וכח אדם ובטיפול בנושאים שוטפים מול משרד האוצר. העובדה שעבד בעבר באגף השכר במשרד האוצר מסייעת רהות לפתרון בעיות בנושא שכר וכח אדם בחברתנו. הייעוץ נעשה לשביעות רצוננו המלאה.

המלצה ממועצה אזרית הגלבוע:

מר שמואל נחמני שימש כסגן בכיר לממונה על השכר והיה ממונה על האכיפה עד לפרישתו. מזה כשלוש שנים הוא משמש כיועץ של המועצה האזורית הגלבוע וזאת לשביעות רצוננו המלאה הייחיודיות של מר נחמני מתבטאת באמינות, בגישה מקצועית ובמתן שירות במהירות וביעילות.

המלצה מעיריית נתניה:

חברת שחק מוכרת לי היטב מיום היווסדה, וכן מנהלה מר שמואל נחמני עוד קודם לכך הכרות רבת שנים. מר שמואל נחמני מייעץ לי באופן שוטף לשביעות רצוני המלאה. היועץ של מר נחמני אמין, מיידי, הגישה שירותית ומקצועית ביותר.

ממליצה לכל חברה להיעזר בשירותיו של מר נחמני כיועץ.

המלצה מעיריית הוד השרון:

עיריית הוד השרון עובדת עם חברת שחק זו השנה השניה. במסגרת עבודתנו אנו מקבלים שירות וייעוץ אישי ממר שמואל נחמני באופן מקצועי ביותר הראוי להערכה מיוחדת, תוך מתן פתרונות הן מול משרד הפנים והן מול הגורמים במשרד האוצר, דבר העוזר רבות בהסדרת חריגות שכר בעירייה ומסייע רבות לעובדת אגף משאבי אנוש.